VIDEO/ Shqipëria në avantazh, Armando Broja hesht Budapestin

Shqipëria ka kaluar në avantazh ndaj Hungarisë në minutën e 80-të. Autori i golit për kuqezinjtë është Armando Broja.

Sulmuesi kalon në avantazh Kombëtaren, me një gol spektakolar. Një shpërthim dhe finalizim prej sulmuesi të kalibrit të lartë.

LEXO EDHE  Nuk ka qetësi/ Greqia goditet nga tre tërmete brenda pak minutash, ja sa ballë ishin