Madonna hidhet mbi tavolinën e prezantuesit live në emision dhe tregon të brendshmet

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Madonna ka shokuar ndjekësit e “The Tonight Show” kur u hodh në tavolinën e Jimmy Fallon gjatë intervistes.

Papritur këngëtarja u ngrit nga vendi ku qëndronte ulur dhe u hodh në tryezën e prezantuesit, ndërsa fustani i shkurtër ia zbuloi të brendshmet.

Në një përpjekje për të mbrojtur këngëtaren, Jimmy kërceu duke bërtitur: “Jo! Madonna! Ndalo! Nuk di çfarë të bëj. Ndalojeni atë tani,” dhe hoqi xhaketën duke u përpjekur t’i mbulonte të pasmet.

LEXO EDHE  Atdhe Xharavina tregon vështirësitë që po kalon nëna e tij në betejën me kancerin

Kjo nuk e ndaloi yllin e muzikës që të rrotullohej dhe të ngrinte fustanin e saj për të treguar edhe më shumë brendshmet e saj para audiencës, ndërsa turma brohoriste, Madonna u kthye në vendin e saj.