Hungari-Shqipëri/ Starton pjesa e dytë, Reja kryen tjetër zëvendësim

Ka startuar pjesa e dytë e sfidës mes Hungarisë dhe Shqipërisë e vlefshme për kualifikueset e Botërorit 2020.

Pas zëvendësimit të detyruar në pjesën e parë ku Gjimshiti i la vendin Veselit, me fillimin e fraksionit të dytë të lojës Reja ka bërë tjetër ndërrim.

LEXO EDHE  “Një tjetër familje që shkatërrove për një ku*vë”, Wanda Nara ndahet nga Icardi pas tradhtisë

Endri Cekici ka lënë fushën e lojës ndërsa vendin e tij e ka marrë Bajrami.

NDIQNI SFIDËN LIVE