Hungari-Shqipëri/ Gjimshiti lë fushën e lojës me barrelë, Reja bën zëvendësimin e detyruar

Telashe për Shqipërinë. Berat Gjimshiti ka lënë fushën e lojës i dëmtuar teksa vendin e tij e ka marrë Veseli.

Berisha, Gjimshiti dhe Ismajli përplasen brenda zonës, teksa mbrojtësi merr një dëmtim në dorë.

LEXO EDHE  ‘Topi i Artë’/ Leva merr çmimin ‘Sulmuesi i vitit’

28-vjeçari e kishte të pamundur të vazhdonte duke u larguar nga fusha me barrelë i shoqëruar nga stafi mjekësor.