Bes Kallaku çon gjyshen në Londër: Do bëjë master për rritje majdanozi

Foto: Instagram

Ija, gjyshja e Bes Kallakut, është bërë tashmë një personazh shumë i njohur në rrjete sociale dhe numëron fansa të shumtë.

Së fundmi,Besi ka treguar se gjyshja ka udhëtuar drejt Londrës dhe nuk ka hezituar të përdorë një batutë për të. Në fotografinë që ka publikuar, e cilëson si “Mbretëresha e Bubqit” që ka marrë ftesë personale nga mbretëresha e Anglisë.

Madje aktori i dashur për publikun është shprehur me plot humor se ajo ka shkuar për të bërë masterin në rritjen e majdanozit.

LEXO EDHE  Ngriti bluzën para katedrales, kërcënohet me vdekje modelja

“The Queen of Bubqi n’Londer, me ftese personale nga The Queen of England! Ka shku me bo master per rritje majdanozi ne kushte shpie. Zoti j’u rujt!”, shkruan Kallaku.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)