Nisin debatet në shtëpinë e “Big Brother”, Paloma-Fifit: Pse më flet me inat?

Foto: Big Brother

Debatet e para në “Big Brother VIP” kanë nisur dhe kryefjala në shtëpi sot ka qenë ushqimi.

Disa banorë ishin të pakënaqur me mënyrën e menaxhimit të listës së ushqimeve. Fifi, e cila më herët debatoi me banorët për ushqimet, gjatë drekës nuk u ul në tavolinë me pjesën tjetër me arsyen se është alergjike ndaj mishit të pulës.

LEXO EDHE  Noizy i nxjerr të "palarat" Mozzik, i zbulon vendin e çuditshëm ku ka bërë seks

Meqenëse ajo nuk ishte pyetur, vendos të gatuaj vetëm për vete. Paloma e pyet nëse ka ndonjë inat me të, ndërsa Fifi i thotë që dhe ajo duhet të pyetet për ushqimet si gjithë të tjerët. Paloma me shaka i tha se ne vazhdim duket se do plasi sherr.