Dietologia shqiptare flet për ndarjen nga bashkëshorti: Shkoj ende tek psikologia

Foto: Instagram

Dietologia shqiptare, Diola Dosti, ka treguar si i dha fund martesës me bashkëshortin e saj, Dardan Baftiu. Ajo tregoi se me ish – partnerin janë njohur në moshën 19-vjeçare në Tiranë.

“Ma mori mendjen menjëherë me zgjuarsinë e tij, e kemi dashur shumë fort njëri-tjetrin, dhe i jam shumë mirënjohëse. Më ka bërë tri dhurata shumë të bukura, që janë tri vajzat tona, por ishte diçka që u konsumua dhe përfundoi.

Gjërat i kemi ndarë me marrëveshje, dhe tani unë jetojë me tri vajzat e mia.

Kam qenë te psikologia, edhe para divorcit edhe pas divorcit, konsultohem edhe tani çdo ditë. Më ka ndihmuar shumë. Humba një njeri të mrekullueshëm si Dardani, por gjeta një njeri edhe më të mrekullueshëm që është Diola”-tha Diola në emisonin Libero në ATV.

Image
LEXO EDHE  Ard Daullxhiu i kërkon ndihmë Ramës: Nuk kam ku bëj dashuri, më kanë ik 4 nuse se s'kisha shpi