Armina Mevlani zbulon për herë të parë se e ka kaluar Covid dhe është vaksinuar

Foto: Instagram

Blogerja Armina Mevlani ka treguar se e ka kaluar koronavirusin dhe se është vaksinuar kundër Covid-19. E ftuar në Top Albania Radio, Armina e krahasoi me një kohë lufte periudhën e vështirë të pandemisë.

Si e ke përjetuar këtë periudhë?

Armina:Jo shumë mirë se na ka privuar nga shumë gjëra, nga takimet me njerëzit, udhëtimet, shqetësimi se dëgjojmë lajme jo pozitive, është periudhë shumë e vështirë është pak a shumë si kohë lufte që vjen nga të gjitha anët.

Tani ndiej që ka një frymë më pozitive jo vetëm se ka dalë vaksina por po kthehet në dicka normale. Po e kam bere vaksinen se s’mund të udhëtoja ndryshe, ishte e pamundur, po unë e kisha kaluar dhe coronën kështu që…”

LEXO EDHE  Degradon debati mes Adës dhe Alvisës: Ma shpife, gjynah që je femër