Publikohen pamje nga festa e ditëlindjes së Greta Koçit, ja sa vjeç bëri këngëtarja (Video)

Foto marrë nga Instagrami

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Greta Koçi, ka festuar ditëlindjen e saj të 30-të.

Artistja ka organizuar një super festë ku mblodhi bashkë të gjithë njerëzit e saj të zemrës. Ditëlindja e Gretës duket thjesht magjike me një dekor përrallor ku mbizotëronte nghyra rozë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1)

LEXO EDHE  Fifi rrëfen betejën e vështirë me ankthin dhe depresionin: Më bien të fikët menjëherë