Do të jetë pjesë e “Big Brother VIP”? Reagon për herë të parë Albërije Hadërgjonaj

Foto marrë nga Instagrami

Albërije Hadërgjonaj është një prej emrave që përflitet se do të jetë pjesë e “Big Brother VIP”, i cili do të nisë transmetimin në tetor.

Së fundmi, këngëtarja ka vendosur të reagojë për herë të parë dhe të sqarojë një herë e mirë se si qëndron e vërteta. Në një postim të bërë në Instastory-n e saj, Albërija publikoi një lajm ku shkruhej se ajo do të ishte një ndër konkurrentet për çmimin e madh prej 100 mijë euro.

LEXO EDHE  Gilberta dhe Iliri përballen për herë të parë pas ndarjes së bujshme

Nuk është e vërtetë!”- shkruan ajo krahas lajmit duke shuar një herë e mirë kuriozitetin e fansave të saj.