Çfarë i ndodhi Ledri Vulës gjatë koncertit? Butrin Imeri publikon pamjet e incidentit (Video)

Foto marrë nga Instagrami

Këngëtari Ledri Vula ka pësuar një incident të vogël gjatë një koncerti, i cili është publikuar në rrjete sociale nga Butrint Imeri.

Në video Ledri shihet teksa hyn në skenë dhe në një moment këmbët i rrëshqasin, por fatmirësisht, arrin të ruajë ekuilibrin dhe vazhdon të këndojë normalisht.

LEXO EDHE  ‘Ekzekutohet polici në mes të rrugës’/ Çfarë ndodhi në Elbasan, momenti që terrorizoi qytetarët (Video)

Keq e kishin lon plloqen (pllakën në skenë)”, shkroi Ledri krahas videos, duke treguar se e ka gjetur “fajtorin” që e bëri të humbasë ekuilibrin para fansave.