VIDEO/ Florian Marku i papërmbajtshëm, ofendon rëndë kundërshtarin dhe largohet me forcë nga sigurimi

Credit: Rex

Florian Marku do të përballet me Maxim Prodan ditën e shtunë.

Boksieri shqiptar ka shpërthyer ndaj kundërshtarit të tij në konferencën para ndeshjes duke ofenduar rëndë kundërshtarin e tij si dhe e ka paralajmëruar që do ta mposht atë.

LEXO EDHE  Zemërimi i Sarri-t: Këto skena shikohen vetëm në Itali…

Megjithatë ai më pas është nxjerrë jashtë nga sigurimi.