Gjendet një person i pajetë te Mbikalimi i Patokut

Një person ka humbur jetën te Mbikalimi i Patokut, për shkak të një arresti kardiak.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe nga këqyrja paraprake raporton se viktima nuk ka dëmtime.

Njoftimi i policisë:

Tek Mbikalimi i Patokut, një shtetas ende i paidentifikuar, dyshohet që si pasojë e një arrsti kardiak ka humbur jetën.

Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar dëmtime të tjera.

Grupi hetimor në vendngjarje punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

LEXO EDHE  Kryetari i Vatra Michigan: Blinken, llogari në Senat lidhur me "non grata-n" për Berishën