Denoncimi/ Skandal, 1 fletore e klasës së parë, 6 mijë lekë

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetet sociale denoncimin e një prindi, sipas të cilit, 1 fletore e klasës së parë, jo vetëm që nuk jepet falas, por kushton 6 mijë lekë.

Sipas denoncimit, bëhet fjalë për fletoren e punës së matematikës.

“Edhe vogëlushet e klasës së parë i rrjepin! Iu shesin 6000 lekë fletoren!”, shkruan Berisha, duke postuar denoncimin e mëposhtëm.

LEXO EDHE  Covid 19/ Përkeqësohet situata! 8 v*ktima dhe 650 të infektuar në Shqipëri në 24 orët e fundit

Denoncimi

Përshëndetje Doktor! Uroj të jesh mirë! Kjo është fletorja e punës e matematikës për klasën e parë, dhe nuk është falas çmimi i saj është super i lartë 6 mijë lekë