Tjetër vikt*më në Tiranë/ Bie nga lartësia, humb jetën 65-vjeçari

Një qytetar 65-vjeçar raportohet se ka humbur jetën pasi ka rënë nga lartësia. Kjo është ngjarja e dytë e rëndë që ndodh në Tiranë brenda pak minutash, pasi më parë u njoftuar se edhe një 77-vjeçar humbi jetën si pasojë e rënies nga lartësia.

“Më datë 19.09.2021, rreth orës 14:00, në rrugën “Mustafa Maçi”, dyshohet se ka rënë nga lartësia e banesës së tij dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi L. K., 65 vjeç.

LEXO EDHE  Del FOTO-ja/ Kush janë dy gratë që vdiqën në Qerret, nënë e bijë? 58-vjeçarja vuante nga kanceri, nuk u fut në…

Nga deklarimet paraprake të familjarëve dyshohet se ky shtetas kurohej nga depresioni”, njoftoi Policia.