Bie nga lartësia, humb jetën i moshuari

Një 77 vjeçar ka ndërruar jetë ditën e sotme pasi ka rënë nga lartësia. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Muhamed Gjollesha” në Tiranë.

“Më datë 19.09.2021, rreth orës 14:10, në rrugën “Muhamet Gjollesha”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e banesës së tij dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi V. K., 77 vjeç”, njoftoi policia.

LEXO EDHE  Të dielën maratona e Tiranës/ Kufizim i lëvizjes së mjeteve nga ora 07:00- 17:00