Aksident në Lezhë, humb jetën një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër ku një mjet i tipit ‘Benz’ është përplasur me një motoçikletë dhe si pasojë ka vdekur një 60 vjeçare dhe ka mbetur i plagosur drejtuesi dhe pasagjeri.

Burime bëjnë me dije se drejtuesi dhe pasagjeri i motoçikletës ende të paidentifikuar janë dërguar me urgjencë në spital ndërsa shoferi i ‘Benzit’ është shoqëruar në Komisariatin e Lezhës.

LEXO EDHE  Shehi: Berisha në krye të PD-së, i pamjaftueshëm për të mundur Ramën

Mësohet se policia ka arritur në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit