“Të pres duart, bishë”/ Edukatorja dhu*on verbalisht fëmijët, ja si u zbulua

Kamerat e sigurisë filmuan edukatoren e një kopshti në Itali duke dhunuar fëmijët. Ngjarja ka ndodhur në Monza, ku 59-vjeçarja ushtronte dhunë verbale tek fëmijët të moshës 3 deri në 5-vjeç.

Mësohet se edukatorja në fjalë është pezulluar nga detyra për një vit, pasi nëna e njërës nga fëmijët denoncoi rastin.

Duke nisur nga ky denoncim, policia instaloi një kamer të fshehtë dhe mikrofona në godinë, për të konfirmuar pretendimin e nënës.

LEXO EDHE  Ndihmësja e Clinton rrëfen s*lmin s*ksual nga një senator amerikan

Pamjet e filmuara tregojnë sjelljen e shënmtuar të edukatores. Madje ajo dëgjohet ti thotë njërit prej fëmijëve: “Të pres duart, të heq kokën, bishë, pate.”

Mediat italiane shkruajnë se edukatorja shumë shpejt do përballet me gjykatën italiane për të treguar versionin e saj të ngjarjes.

“Të pres duart, bishë”/ Edukatorja në Itali dhunon

“Të pres duart, bishë”/ Edukatorja në Itali dhunon