‘Paç fatin e Bashës’/ Ironia e Bushatit: Kush e kishte imagjinuar që analistët e Ramës do mbronin kreun e PD

Analisti Andi Bushati thotë se gazetarët që mbrojnë Lulzim Bashën, paguhen nga Edi Rama.

Sipas tij, askush nuk do e kishte imagjinuar se do vinte kjo ditë.

“Do kthehet në urim: “paç fatin e Bashës”.

LEXO EDHE  Ja vendi me shkallën më të lartë të vaksinimit në Botë kundër Covid

Askush nuk do e kishte imagjinuar që do e mbronin me kaq pathos analistët pro-Rama. Këtij i vënë gjoksin dhe pa komplekse, se lekët i marrin tjetërkund,” shkruan Bushati.