Aktorja e famshme bën deklaratën e papritur: Donald Trump më ka ngacmuar

Aktorja Salma Hayek ka treguar se ish-presidenti i SHBA, Donald Trump, është përpjekur ta bëj për vete dhe të dali me të.

Kjo ka ndodhur shumë kohë më parë, kur Salma ishte më e re dhe ishte e dashura e një kolegu të saj. Çifti mori pjesë në një event, në të cilin ndodhej Trump, asoj kohe njihej si biznesmen i suksesshëm dhe karizmatik.

Sipas saj Trump, u tregua i sjellshëm dhe hëngrën darkë bashkë. Në një moment kur Salma kishte ftohtë ai i ofroi xhaketën e tij dhe e mbuloi me të. Pas darkës ai i mori kontaktet e të dyve, ama vetëm aktores bukuroshe i shkroi më vonë, për tu takuar me të.

LEXO EDHE  Nuk pranoi ftesën si spektatore në inaugurimin e TKBO, Inva Mula: Nuk ua fal që s’bënë homazhe për prindërit e mi

“Ai më kërkoi për të dalë dhe unë që mendoja, po i dashuri im? Ky e di që kam të dashur edhe ja thashë, më pas ai më tha se i dashuri nuk ishte i mirë për mua, se nuk ishte i rëndësishëm dhe se unë duhet të dilja me të”, ka treguar ajo.