VIDEO/ Gol në trekëndësh, bashkëshortja i “vjedh skenën” Griezman-it gjatë prezantimit te Atletico

Gjatë prezantimit të Antuan Grizmanit tek skuadra e Atletiko e Madridit në stadiumin “Wanda Metropolitano”, bashkëshortja e yllit të Francës ka bërë diçka të jashtëzakonshme.

Erika Shoperena, gruaja e Grizmanit ka provuar të godasë në portë ka bërë një supergol duke e dërguar atë top në trekëndësh me një hark të pabesueshëm.

LEXO EDHE  Pele rikthehet në terapi intensive, vajza siguron për gjendjen e tij

Kjo është me të vërtetë e jashtëzakonshme duke e parë se këtë goditje dhe këtë gol nuk e ka realizuar një që është i stërvitur në futboll, por mesa duket Grizman i paska mësuar “hilet” e tij në goditje në portë, bashkëshortes së tij.