‘Mos më bëj edukatë morale mua’/ Përplasje në emision mes Cakos dhe Fevziut

Gjatë emisionit ‘Opinion’ ndërsa diskutohej nëse duhet bërë ajo jo vaksina me detyrim ka patur dhe një përlasje mes moderatorit Blendi Fevziu dhe Alfred Cako.

Shkak u bë një etiketim fyes që Cako bëri ndaj mjekut Pëllumb Pipero.

Pjesë nga debati:

Cako: Kur kam thënë unë që do ketë 2,3, 4 ,5, 6 vaksina, ky Piperua më thoshte një keni për të bërë.

Fevziu: Të lutem me këto ky, mos në emisionin tim.

Cako: Mos më bëj edukatë morale mua.

Fevziu: Në emisionin tim trego edukatë.

LEXO EDHE  Vrasja e policit/ Gjendet makina e autorit, raportohet se i riu qëlloi ndaj helikopterit të forcave speciale