Vlonjati zihet me nënën dhe i vë flakën shtëpisë

Një banesë u përfshi nga flakët pasditen e sotme në Vlorë. Ngjarja ndodhi rreth orës 18:20 në lagjen “Partizani”.

Zjarri shkaktoi dëme të shumta materiale, ndërsa nga të dhënat paraprake nga grupi hetimor që është ngritur për rastin mësohet se flakën shtëpisë ia ka vendosur djali pas debatit me nënën.

LEXO EDHE  Maqedoni e Veriut, 41 viktima gjatë 24 orëve të fundit, dhe 245 të shëruar nga covid 19

59-vjeçarja bashkë me djalin po merren në pyetje nga grupi hetimor për të sqaruar motivet e debatit në familje.