“Për’puthen 3” rinis nesër, ja sa djem dhe vajza do jenë protagonistë këtë sezon

“Për’Puthen 3” rinis nesër në orën 18:15 në ekran, dhe në orën 19:30 në kanalin zyrtar të You Tube.

Pas një fushate të gjatë përzgjedhjeje, ku ka pasur më shumë se 10.000 aplikantë, kasti është gati për të nisur aventurën e tyre të dashurisë në ekran. Janë 16 djem dhe 5 vajza që do te ulen ne karriget e beqarëve, për të gjetur dashurinë e tyre.

LEXO EDHE  Atdhe Xheravira flet për herë të parë për raportin me Bora Zemanin: Jam i dashuruar

Top Channel ia ka besuar sërish formatin autores Olsa Muhameti, nën prezantimin e Bora Zemanit dhe me opinionet e Arjan Konomit.