Dembacaj debat me fansat: Mekaniku goxha çun, Marku është superburrë

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar nga mediat rozë. Kjo për shkak të ndarjes së beftë që aktorja pati me ish bashkëshortin e saj dhe lidhjen e shpejtë me ish ligjvënësin.

Dembacaj i ka marrë me sportivitet thumbimet e fansave, që aludojnë se ajo u lidh me ish-deputetit për pasurinë.

Gjatë një bisede virutale me ndjekësit Rudina është pyetur për marrëdhënien me ish-bashkëshortin Aleksin dhe të gjithë e dinë që ata vazhdojnë të ruajnë një marrdhënie mjaft të mirë për shkak të vajzës së tyre, madje Rudina ka zbuluar më herët se ai do të jetë i ftuar në dasmën e saj dhe të ish-deputetit.

LEXO EDHE  Hulk po pret një fëmijë nga mbesa e ish-gruas së tij, Iran: Pse më ndodhi e gjithë kjo

Për sa u përket thashethemeve se është lidhur me ish-deputetin për paratë e tij, Rudina i mohoi duke thënë se e do atë dhe fëmijët e tij. “Po ta dinin njerëzit se leku nuk puthet dhe përqafohet, nuk do të ishin kaq ziliqarë për lekun. I kam dhënë provat që kam shije. Mekaniku është goxha çun, Aleksi. Edhe Marku që është një superburrë”.