“Andi Artani më shkruante fjalimet para emisionit”/ Elvisi zbulon çfarë bëri me “lekët e famës”

Marrë nga "Instagram"

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Elvisi, pas daljes nga emisioni nuk e kemi parë më në televizion, por ka ruajtur kontakte të ngushta me ndjekësit e tij në rrjete sociale.

Së fundmi, Elvisi ka realizuar një mini-intervistë me ndjekësit në Instagram ku dhe ka zbuluar disa detaje të reja.

Një ndjekës i shkruan: “Ke qenë personazhi më i zgjuar dhe më i thjeshti që kam parë në atë format”.

“Më i thjeshti ndoshta. Se vetëm unë shkoja në emision me rroba “të thjeshta t’miat, jo me rroba “firmato” borxh nga dyqanet. Po më i zgjuari jo. Kam pas Andi Artanin që mi shkruante fjalimet para emisionit”– ia kthen Elvisi.

LEXO EDHE  Çfarë po përpiqet të përcjellë Kim Kardashian, misteri që fshihet pas veshjes

Më pas një tjetër e ka pyetur rreth “lekëve të famës”, pasi Loco pas emisionit bënte shpesh shaka me këtë shprehje.

“Lekët e famës aq ishin. 5 story nga 100 euro. Me ato lek kam ble 2 kostume Adidas. Tani po jetoj me lekët e njerëzve që nga TV, më kanë vlerësuar punën dhe karakterin. Me këto lekë du me jetu edhe nja 100 vjet. Pastaj shohim e bëjmë”, ia kthen Loco.