Fotot e Chiara Ferragni-t dhe Fedez duke u zënë në jaht bëjnë xhiron e rrjetit

Chi Magazine

Çifti i famshëm italian, Chiara Ferragni dhe Fedez, nuk janë gjithmonë ashtu siç shfaqen në Instagram.

Së fundmi, ata përjetuan një moment tensioni, në jahtin e mikut të tyre Diego Della Valle në Amalfi Coast dhe zënka e tyre nuk i shpëtoi aparatit të paparacit të revistës Chi.

LEXO EDHE  "Tony Awards"/ Publikohet lista e plotë e fituesve

Në foto, çifti Ferragnez duket se po diskutojnë me tone të ashpra, një skenë mjaft e pazakontë për fansat e tyre, të mësuar t’i shohin bashkë me fëmijët e tyre Leone dhe Vittoria, si një familje perfekte.