Panik në Greqi/ Të shtëna me armë, tre të plagosur

Në ngjarje e rëndë ka ndodhur në bregdetin e Kavala në Greqi kur pati një përplasje me të shtëna gjatë së cilës tre persona u plagosën rëndë.

Mediat lokale raportojnë se të plagosurit u transportuan me ambulanca të EKAB në Spitalin e Kavalës .

Sipas informacioneve të plagosurit janë në gjendje të rëndë ndërsa  arsyet  që çuan në  incidentin e përgjakshëm mbeten të panjohura deri më tani  .

LEXO EDHE  Nuk i ndan as vd*kja/ Gruaja shqiptare ndërron jetë 10 minuta pasi i dha lamtumirën të shoqit

Sipas Qendrës TV, 4 ambulanca të Qendrës Kombëtare të Urgjencës dhe forca të shumta policore kanë shkuar në vendngjarje.