Ndeshje historike/ Vllaznia-Juventus, këtu mund të shihni ndeshjen LIVE

Ka nisur ndeshja historike mes Vllaznisë dhe Juventusit e vlefshme për Championsleague.

Vajzat shkodrane sot do të kërkojnë të shkruajnë historinë përballë gjigantëve ialianë.

Këtu mund të ndiqni ndeshjen LIVE:

https://www.flashscore.com/match/4IhFw5oG/#video

LEXO EDHE  Bundesliga/ Bayern Munchen i papërmbajtshëm, i jep shtatë “shuplaka” Bochumit

https://www.youtube.com/watch?v=YslV91XTy0s