VIDEO/ Shmanget tragjedia në garat “Rally”, shikoni si makina i drejtohet turmës së njerëzve

Disa spektatorë në një garë Rally në Argjentinë shpëtuan mrekullisht pa pësuar dëmtime të rënda pasi injoruan paralajmërimet për të mos qëndruar në anë të pistës.

Videoja e shkëputur nga gara tregon një ndër makinat që me shpejtësi skëterrë humbet kontrollin dhe shkon në drejtim të spektatorëve.

LEXO EDHE  Brahim Diaz: Nuk e mendoj kthimin te Real Madrid, dua të jap gjithçka për Milanin