Reims-PSG/ Debutimi i shumëpritur i Messit, ndiqni ndeshjen LIVE

Ka startuar në orën 20:45 sfida Reims-PSG, e vlefshme për javën e 4-të të Ligue 1. Blerja e bujshme e gjigandëve francezë, Leo Messi, do ta nisë ndeshjen nga stoli, ndërsa pritet të aktivizohet më vonë gjatë takimit.

LEXO EDHE  “E dominuam Skënderbeun për 90 minuta”, Daja: Gabime do ketë gjithmonë, duhet të përmirësohemi vetëm në këtë aspekt

Gjithsesi yjet për skuadrën e drejtuar nga Pochettino nuk mungojnë, teksa Kylian Mbappe dhe Neymar do të udhëheqin sulmin.

NDIQNI NDESHJEN LIVE