Një mësuese sulmohet në plazh/ Denoncimi në FB: Ishte plot me njerëz, por askush nuk më ndihmoi (Foto +18)

Ajo u sulmua dhe u rrah ndërsa ishte në plazh në Tortora, Kalabria, nga një grup të panjohurish dhe nuk i kuptoi arsyet.

Kjo i ndodhi mësueses nga Potenza, Beatrice Lucrezia, e cila denoncoi gjithçka në mediat sociale duke treguar shenjat e rrahjeve dhe mavijosjet në fytyrë.

Një sulm që me sa duket nuk do të kishte arsye personale.

Beatrice pohon se u dhunua teksa ishte në plazh dhe atje kishte plot njerëz. Katër meshkuj iu afruan dhe nisën ta godasin pa folur diçka konkrete që të motivojnë shkakun.

LEXO EDHE  SHBA hap dyert për turistët e vaksinuar në fillim të Nëntorit

E goditën fort në fytyrë, i thyen dhëmbët, e shkelmuan në trup dhe e rrahën kaq shumë sa ra përtokë. E në gjithë këtë skenë, askush nuk u afrua ta ndihmonte.

Teksa publikoi fotot që shikoni në galeri, Beatrice thotë se ajo që kuptoi nga dhuna e pësuar ishte se ata nuk ishin të huaj, ishin italianë.