FOTO/ Identifikohet i riu që u ekzekutua në Vlorë

Identifikohet i riu që u gjet i vrarë në Babicë të Vlorës. Viktima quhet Xhuljan Bullari.

Ai u gjet i pajetë këtë mëngjes në makinën tip “Fiat Punto” me targa “TR 3784 R” në zonën e quajtur “Qafa e Topit”, në afërsi të fshatit Babicë, në një rrugë dytësore.

LEXO EDHE  Dyshohet se kultivonin drogë dhe mbanin armë pa leje, vihen në pranga pesë persona (EMRAT)
Xhuljan Bullari, foto e disa viteve më parë

Kanë qenë kalimtarët të cilët e kanë parë të gjakosur në makinë të riun dhe më pas kanë njoftuar policinë rreth orës 07:35.

Viktima është qëlluar disa herë me armë zjarri.

Lexo edhe:

Misteri i ekzekutimit në Vlorë/ Pamjet e makinës ku i riu u gjet i pajetë (VIDEO)