Lidhja e tyre zgjati shumë pak, ndahet çifti i preferuar i “Përputhen”

Çifti më i preferuar i “Përputhen”+40, Gilberta dhe Iliri, nuk janë më bashkë.

Lajmin e bëri me dije ish-konkurrentja përmes një story në instagram, ku është pyetur nëse po i kalon pushimet me Ilirin, dhe ajo e ka mohur këtë gjë.

Jo nuk jam me Ilirin. Jam e lirë e po shijoj verën.

E vërteta, e hapur e kthjellët, jeta kjo është. S’do rrimë mbyllur me frikën e lëndimit, njerëzit shprehin atë që po jetojnë në atë fazë dhe ne kemi ose jo fatin t’i njohim, ne mësojmë, përjetojmë, gjallë jemi.

Kjo është jeta. E vijojmë para. Kush do na shoqëron”, shkruan Gilberta.

LEXO EDHE  Tragjike! Ylli i pornografisë ndërron jetë gjatë operacionit për të vendosur silikon tek të pasmet (Foto)

Kujtojmë se çifti ka qëndruar bashkë për 1 muaj e gjys, pasi dolën të përputhur nga emisioni. Nuk dihet shkaku i ndarjes, por nga fjalët, Gilberta duket shumë e lënduar.

Nuk zgjati më shumë se 1 muaj, ndahet çifti i preferuar i
Nuk zgjati më shumë se 1 muaj, ndahet çifti i preferuar i