Video/ Aksident në Tiranë, përplasen dy automjete te Vasil Shanto

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në Vasil Shanto, ku mësohet se dy autovetura janë përplasur me njëra tjetrën.

Informacionet paraprake bëjnë me dije një prej mjeteve është shkatërruar në pjesën e përparme dhe tjetri në pjesën e pasme, duke treguar se kemi të bëjmë me një goditje të fortë.

LEXO EDHE  Koronavirusi/ 7 v*ktima dhe 820 raste të reja në 24 orët e fundit në Shqipëri! Harta

Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar, ndërkohë policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.