Shqipe Hysenaj tregon pse nuk është martuar: Kur të gjej të…

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, ka realizuar një mini-intervistë me ndjekësit në rrjete sociale. Ajo ka vendosur që t’u kthejë përgjigje pyetjeve të shumta të fansave të saj, të cilët duan që të dinë sa më shumë detaje rreth jetës së saj private.

“Sa herë je dashuruar?”, e ka pyetur dikush dhe ish-konkurrentja e “Për’puthën” ka treguar se ka pëlqyer, por nuk është dashuruar asnjëherë.

LEXO EDHE  "Tony Awards"/ Publikohet lista e plotë e fituesve

“Asnjëherë nuk jam dashuruar, kam pëlqyer, kam pasur fiksime, por dashuruar jo. Po të isha dashuruar, do isha martuar, do kisha ngecur”, është shprehur Shqipja.

Më pas një tjetër ka dashur të dijë se kur do të martohet Shqipja. “Kur të gjej të duhurin”- ia kthen ajo.