“Çmendet” shqiptari në Greqi, abuzon sek*ualisht me ish- gruan në sy të djalit 4-vjeçar

Një burrë ka dhunuar dhe abuzuar seksualisht ish- gruan e tij. Kështu shkruajnë mediat greke, ndërsa bëhet me dije se ka qenë vetë e abuzuara që e ka denoncuar autorin. Ajo ka treguar se bashkëshorti i saj, emigrant shqiptar, ka hyrë me dhunë në banesën e saj, ku jetonte me djalin 4-vjeçar.

LEXO EDHE  BSH: Çmimet e banesave u rritën me 6.7% gjysmën e parë të vitit

Mësohet se menjëherë pas denoncimit, policia ka arrestuar shqiptarin, ndërsa mësohet se të dy ata ishin ndarë prej kohësh, dhe e abuzuara jetonte vetëm me të birin, ndërsa shqiptari larg tyre. Nuk dihen shkaqet që kanë çuar këtë të fundit në këtë veprim munstruoz.