Lojtarët e ekipit të njohur kapen në orgji sek*uale me 4 vajza

Skuadra e Brann në Norvegji është përfshirë nga një skandal, pasi 12 lojtarë të saj janë filmuar nga kamerat në stadium, duke bërë orgji me 4 vajza të reja të moshës 20 vjeç.

Festa është organizuar në kuadër të ofrimit në ekip të disa lojtarëve, ndërsa të gjitha skenat janë filmuar nga kamerat e stadiumit.

Lojtarët kishin lënë telefonat në shtëpitë e tyre, ndërsa kishin nisur festën në mesnatë dhe e kanë vazhduar deri në orën 05:00 të mëngjesit.

LEXO EDHE  Simeone mesazh Milanit: Do t’iu lëndojmë

Drejtuesit e klubit norvegjez kanë dënuar ashpër këtë incident, i cili ndodhi në një moment tepër të vështirë, ndërkohë që skuadra e Branit renditet në vendin e fundit në elitën e futbollit të Norvegjisë.

Trajneri Brann ka kërkuar dënimet më të ashpra për lojtarët, por nga ana tjetër është shprehur se nuk mundet t’i përjashtojë pasi janë të shumtë në numër.