A do jenë Shqipja dhe Tea në “Big Brother VIP”? Gazetari zbulon detajet

“Big Brother VIP” pritet të startojë në tetor, nën moderimin e Arbana Osmanit. Një prej personave të angazhuar në fazën para nisjes, gazetari Eraldo Rexho ka ndarë pak nga çfarë na pret.

I përfshirë në rekrutimin e VIP-ave, Rexho për programin “Pushime on TOP” deklaroi se 90% e emrave janë “mbyllur tashmë”.

I pyetur se a do ketë personazhe të “Përputhen” në program, ai tërthorazi i dha përgjigjen spekulimeve që qarkulluan gjatë verës në media me Shqipen dhe Tean si dy prej emrave që do jenë në këtë format “reaity”.

LEXO EDHE  Është në fazën e katërt të kancerit, aktorja Shannon Doherty: Tani është pjesë e jetës time

“Asnjë nga emrat e personazheve që kanë qarkulluar në rrjet nuk do të jenë protagonistë në Big Brother VIP të edicionit të parë. Këtë di ta them me siguri” – deklaroi Rexho.