“Më mirë e marr burrin hajdut”/ Vajza e ish-deputetes së PD-së zbulon pozicionin e preferuar në shtrat

Modelja Ada Deda, vajza e ish-deputetes së PD-së, Albina Deda, gjatë një interviste në “Best Deal Albania”, i është përgjigjur disa pyetjeve pikante dhe ka zbuluar detaje interesante për veten.

Pjesë nga intervista: 

Gazetari: Më mirë me ty dhe fukara apo pa ty i pasur?

Ada Deda: Më mirë me atë dhe fukara.

Gazetari: Më mirë poshtë apo sipër?

LEXO EDHE  Shqipja i kërkoi lekët borxh, Mevlani: Ajo gënjen, më ka inat se e nxorra zbuluar

Ada Deda: Më mirë poshtë (qesh).

Gazetari: Më mirë jashtë apo brenda?

Ada Deda: Brenda (qesh).

Gazetari: Më mirë dentist apo gjinekolog?

Ada Deda: Më mirë gjinekolog

Gazetari: Më mirë lypës apo hajdut?

Ada Deda: Më mirë hajdut

Gazetari: Më mirë Berishën apo Berluskonin?

Ada Deda: Berisha normal