A ke kryer marrëdhënie seksuale me Atdheun? Lindita Bimi e thotë troç

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40”, Lindita Bimi, ka realizuar një mini-intervistë me ndjekësit në rrjete sociale ku u është përgjigjur pyetjeve pikante.

“A ke kryer marrëdhënie seksuale me Atdheun?”, e pyeti një tjetër ndjekës, së cilit Lindita iu përgjigj në formë të prerë “JO”.

LEXO EDHE  Atdhe Xheravira flet për herë të parë për raportin me Bora Zemanin: Jam i dashuruar

Në lidhje me personin që do të ketë në krahë, Lindita shkroi: “Dhe të dominoj dhe të më dominojnë”.