A je në lidhje me Mevlanin? Aristela Leka: Mbani ndezur pishtarin tuaj se…

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Aristela Leka, është shumë aktive në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi Aristela ka realizuar një mini-intervistë me ndjekësit e saj dhe sigurisht nuk mund të shpëtonte pa u pyetur si gjithmonë nëse është në një lidhje Mevlan Shabën.

LEXO EDHE  Pas akuzave për dhunë, ish-bashkëshortja denoncon sërish aktorin e famshëm turk në polici/ Zbulohen detajet

“Ju jam përgjigjur 100 herë. Hera e fundit që përgjigjem për të njëjtën pyetje. Jeta ime private është private! Për’puthen ka mbaruar njerëz! Shihni mbani ndezur pishtarin tuaj se do ju fiket duke mbajtur pishtarin mua dhe Mevlanit. Faleminderit”, u përgjigj ajo.