Ministri kosovar mbërrin në Kukës, zjarrfikësi i kërkon me çiltërsi një cigare (VIDEO)

Ministri i Mbrojtjes së Kosovës, Armend Mehaj, ka vizituar ditën e sotme pjestarët e FSK-së, të cilët ndodhen në Kukës me qëllim dhënien e ndihmës për autoritetet shqiptare për shuarjen e zjarreve.

Gjatë momentit që ministri Mehaj ka zbritur në terren dhe është takuar me forcat e FSK-së dhe zjarrfikësit e ardhur nga Kosova, është shënuar dhe një moment mjaft gazmor.

LEXO EDHE  Vendimi i Apelit të GJKKO për Llallën, ja çfarë raporton VOA

Ka qenë një zjarrfikës i cili me çiltërsi e ka pyetur ministrin nëse e pi duhanin me qëllim që të merrte prej tij një.

Pjesë nga biseda:

Zjarrfikësi: Ministër a e pi duhanin?

Ministri Mehaj: Jo vallahi

Zjarrfikësi: Desha me thonë nëse ke një paket me na lonë

Ndiqeni në 30 sekondat e para të videos: