Daily Mail artikull për jetën luksoze të Morena Tarakut: E rrethuar me ar dhe diamante

Prestigjozia britanike DailyMail, ka zgjedhur t’i dedikojë një artikull modeles dhe këngëtares shqiptare, Morena Tarakut, e cila bën një jetë shumë luksoze.

Në artikullin e dedikuar artistes shqiptare, theksi vihet tek veshjet me stil dhe një byzylyk ari të markës së njohur ‘Carter’, që ajo e mban në kyçin e dorës.

LEXO EDHE  Lola Haradinaj flet për zënkën e fundit me Anitën, ja kush e pati fajin

“Këngëtarja shqiptare dhe ish-mbretëresha e bukurisë Morena Taraku kapi një byzylyk prej ari të bardhë dhe diamanti prej 290,000 £ në Cartier (foto në kyçin e dorës). Fotot e tjera tregojnë Morena duke paraqitur një stuhi me veshjet e stilistëve në Dubai dhe Turqi”- shkruan DailyMail.