Pas ndarjes nga Mevlani, Ledjana gjen dashurinë jashtë televizionit

Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba dolën çift nga “Për’puthen”, por u ndanë shumë shpejt. Sot Ledjana nuk është më me Mevlanin dhe mesa duket ka arritur të gjejë dikë që e bën të lumtur.

Së fundmi, ajo ka zhvilluar një intervistë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram. Pjesa më e madhe e tyre kanë qenë të interesuar për ndjenjat e Ledjanës, nëse ka arritur ta gjejë apo jo dashurinë.

“A je beqare?”, e ka pyetur dikush.

“Ç’rëndësi ka nëse të tjerëve u thua je beqare apo e lidhur. Me rëndësi është ta duash dikë dhe të bëhet motivi parë për çdo gjë”, është përgjigjur Ledjana.

LEXO EDHE  Është në fazën e katërt të kancerit, aktorja Shannon Doherty: Tani është pjesë e jetës time

Ndërsa kur dikush e ka pyetur se si ndjehet shpirtërisht, ajo ka treguar hapur se është e dashuruar.

“Ndjehem e dashuruar. Ndjenja të përziera”, është shprehur ajo.

Po ashtu Ledjana ka treguar se i mungon dikush që e thërret “bebe”. Me sa duket ajo është e dashuruar kokë e këmbë dhe nuk e dimë nëse do të vendosë në të ardhmen të zbulojë dashurinë e saj.