Jasmina Kadriu gjen dashurinë jashtë programit, flet për djalin që i ka “vjedhur” zemrën

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Jasmina Kadriu, ka gjetur dashurinë jashtë programit. Jasmina ka folur për herë të parë për personin që i ka “vjedhur” zemrën.

Teksa ishte e ftuar  tek “Natën me Aulonën”, Jasmina zbuloi se pushimet verore po i kalon me partnerin e ri dhe se ndihet shumë mirë me të.

LEXO EDHE  Ofendoi rëndë konkurrentët në "Për'puthen", familja kritikon Edin: Nuk të kemi rritur kështu

Dalim vetëm, por unë gjithmonë e mpleks me njerëz të tjerë. Nuk dua as ta bëj publike, se fole sot ndahesh nesër. Do dalësh pastaj shiko se u ndava”,- shpjegoi Kadriu.