Aksident në Tiranë/ Motori përplas 55-vjeçaren, dërgohet me urgjencë në spital

Një 55-vjeçare është aksidentuar pasditen e sotme në Tiranë.

Sipas informacionit të policisë, ngjarja ka ndodhur në bulevardin “Gjergj Fishta ku shtetasi me inicialet M. P., 30 vjeç, ka aksidentuar 55-vjeçaren ende të paidentifikuar e cila ndodhet në spital

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i Policisë

LEXO EDHE  Serbia rreshton ushtrinë në kufirin me Kosovën: Presim urdhrin e Vuçiç

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 09.08.2021, rreth orës 15:40, në bulevardin “Gjergj Fishta”, motomjeti me drejtues shtetasin M. P., 30 vjeç, ka aksidentuar një këmbësore ende të paidentifikuar, rreth 55 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.