Devis Xherahu surprizon partneren për ditëlindje (FOTO)

Ertemiona Mejdani feston ditëlindjen e në këtë ditë të veçantë Devis Xherahu e ka surprizuar me një tortë dhe një dedikim romantik. Me një foto përqafuar me partneren e tij, këngëtari uron që ata të plaken bashkë.

“Nuk di si te shprehem sot ne diten tende te lindjes, gjysma ime,
sepse ti je njeriu qe nuk kerkon asgje,
dhe qe meriton gjithcka,
dua te te shoh keshtu gjithe jeten te buzeqeshur,
sepse buzeqesja jote eshte lumturia ime..
sepse ti linde per te dhene vetem miresi,
jam me fat qe te kam prane dhe i lutem zotit te plakemi bashke…
Happy Birthday dashuria ime.. ”- i shkruan këngëtari partneres së tij në këtë ditë të veçantë.

LEXO EDHE  Njihuni me konkurentin më të ri në Për’puthen, stomatologun nga Turqia me theks vlonjat