Familja e Rita Orës vazhdojnë të shijojnë pushimet në bregdetin shqiptar

Nëna e Rita Orës, Vera Ora, merr vëmendjen e ndjekësve mjaft shumë me paraqitjen në rrjete sociale.

Ajo ndan imazhe dhe video të ndryshme si nga karriera profesionale duke ndihmuar ndjekësit me mesazhe ndërgjegjësimi por edhe jo rrallë herë vjen nga përditshmëria.

Vera dhe partneri i saj Nick Ora për momentin po shijojnë bukuritë natyrore të bregdetit shqiptar, duke vizituar vende të ndryshme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vera Ora (@veraora)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vera Ora (@veraora)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vera Ora (@veraora)

LEXO EDHE  Demi Lovato habit me deklaratat e saj: Isha në shkretëtirë, pata një takim të bukur me alienët