Rrihen me njëri-tjetrin, arrestohen babë e bir

Policia arrestoi babë e bir pasi janë konfliktuar mes tyre. Policia e Shkodrës njoftoi se nga strukturat e Policisë në Komisariatin e Vaut të Dejës është bërë arrestimi në flagrancë i shtetasve M. V. 51 vjeç dhe F. V., 28 vjeç (babë e bir, të dy me precedent të mëparshëm penal), banues në fshatin Mnelë e Vogël.

LEXO EDHE  Kishin paguar nga 15 mijë paund për të udhëtuar drejt Britanisë, kapen 69 shqiptarë

Policia tha se ata kanë ushtruar dhunë fizike ndaj njëri-tjetrit, në ambientet e banesës së tyre.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër, për veprime të mëtejshme.